O nás – RKinox s.r.o.

Naší hlavní činností je svařování nerezi, hliníku i mosazi, ohýbání a zakružování trubek, zámečnické práce, atypická zakázková kovovýroba.

 

Nerezová zábradlí, nerezová schodiště

Schodišťové zábradlí vyrobené z nerezu vyjadřuje ušlechtilost. Nerezové zábradlí lze navíc výborně kombinovat s dalšími materiály (sklo, dřevo). Díky nerez zábradlí získá váš rodinný dům, kancelářská budova či průmyslový palác praktické a elegantní vybavení moderní architektury. V případě zájmu Vám rádi dodáme celé nerezové schodiště.

 

Nerezová zábradlí a nerezová schodiště vyrábíme dle dodaných výkresů nebo na základě osobních konzultací s vámi. Naše práce začíná zaměřováním na místě instalace. Následuje vyhotovení cenové nabídky, výroba a nakonec montáž.

Nerezové rámy pro auta a motocykly

Nerezové rámy jsou mimořádně působivé v prostředí nákladních automobilů a motocyklů. To potvrdí každý kluk i zkušený chlap! Bez ušlechtilého kovu si snad silné motorky nebo tahače ani nelze představit. Sluneční paprsky, které se odrážejí od vyleštěné nerez oceli, jsou pro svět motorů stejně charakteristické, jako silný výkon motorů a jejich charakteristický zvuk.

 

Autodopravcům i fanouškům motorismu dodáváme nerezové rámy pro nákladní automobily, motorky i čtyřkolky. Máte zájem o nerezové výfuky na motorky? Rádi vám vyjdeme vstříc i s nerůznějšími nerezovými doplňky podle vašeho přání. Sdělte nám je…

 

53 17 18


Projekt „FVE RKinox s.r.o.“, reg. č. CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0001057 je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je realizace FVE o velikosti 9,84 kWp bez akumulace energie na adrese Příborská 73/24c, Kopřivnice, 742 21, p. č. 1697/9. Mezi způsobilé výdaje budou zahrnuty investiční náklady na instalaci FVE; PD – konkrétně DPS, DSPS; inženýrská činnost ve výstavbě.

Financováno Evropskou unií - Next Generation EU